בסיסי עץ למיטת יחיד/זוגית, מיטות עץ לילדים ומזרנים - איכות גבוהה, מחיר נמוך

אפשר לשלם עם bit אונליין!

אנחנו בBest-Wood.co.il  לא יכולים ולא רוצים להפסיק להפתיע אתכם, אז הפעם חידשנו בתחום הסליקה. בשביל להקל על תהליך התשלום (לא שהוא אי פעם היה מסובך, אבל החלטנו להתקדם מעולם של כרטיסי אשראי לסלולרי החכם), אנחנו מכריזים על תמיכה באפליקציית תשלומי 'ביט Bit' (מבית בנק הפועלים). איך משלמים? פשוט מזמינים ומעבירים את התשלום למספר המצויין בהזמנה ו...היא בדרך אליכם.

חנויות אונלין תומכות אפליקציית bit/ביט - 

זה נכון שאפליקציית ביט להעברת תשלומים מהנייד תפסה את נתח השוק הגדול ביותר מבין האפליקציות המתחרות (סלריקס שספק אם קיימת, פייבוקס שמהווה ארנק דיגיטלי, פפר/פיי הלא משווקת נכון וכד'), אך מעטים הם האתרים התומכים הזמנה אונליין ותשלום בעזרת האפליקציה. מעתה המצב משתנה, יותר ויותר חנויות מקוונות ואופליין תומכות באפשרות להעביר את התשלום באמצעות לחיצות בנייד, במקום להסתרבל עם כרטיסי אשראי, מזומן והעברות בנקאיות. האפליקציה יודעת להעביר את הכסף במהירות מחשבון בנק אחד לאחד/מכרטיס אשראי אחד לאחר באמצעות זיהוי על סמך מספר טלפון.

כמה זה קל לשלם אונליין בעזרת ביט - 

תהליך הזמנה 'רגיל' כולל בחירת צורת תשלום. העברה בנקאית היא בחירה שתחייב אתכם לבצע את ההעברה דרך הבנק או האפליקציה שלו אלינו. תשלום בכרטיס אשראי טלפוני, יפעיל את זמן השילוח רק מרגע החיוב הטלפוני מולכם בעזרת נציגנו. לעומתם, התשלום ב'ביט', הוא מהיר ומיידי - אתם מסיימים את ההזמנה, מעבירים את התשלום והתהליך מתחיל.

מתקשים עם התשלום בעזרת אפליקציית ביט? לא נורא! שירות הלקוחות שלנו יעשה עבורכם את רוב העבודה ויסביר על שיטות התשלום. אנחנו כאן כדי לסייע לכם לקנות את המוצר הטוב ביותר, במחיר הטוב ביותר, עם השירות היעיל ביותר.