בסיסי עץ למיטת יחיד/זוגית, מיטות עץ לילדים ומזרנים - איכות גבוהה, מחיר נמוך

הצהרת הנגשה

​לאחר ייעוץ וליווי מקצועי, בתחילת שנת 2014 הונגש לרמת A האתר Best-Wood.co.il. על פי התקנות החדשות שמחייבות אתרים בהנגשה - נגישות לדפי האתר ושימוש בהם, גם למי שמתקשה בשימוש באמצעי הגלישה, או מאותגר מבחינת יכולת ההבחנה בצבעים וכדומה.

עם תחילת העבודה על מערכת האתר החדשה שהושקה ב 10.2016 ב - פברואר 2015, החל תהליך הנגשת התוכן והיכולות הטכניות של האתר לרמת AA.

מאז תהליך ההנגשה הראשוני, אנו מקפידים על מבנה ותכנים המתאימים לדרישות ההנגשה ועושים מאמץ ניכר כדי לאפשר גם למתקשים וגם לכל הגולשים באשר הם, להנות ממידע, שירות ואפשרות לרכוש את המוצרים. חלקם מיובאים ומתורגמים לרווחת הגולשים, חלקם זוכים גם להמלצה, ביקורת או השתתפות במבצע של החנות.

אלו הן נקודות ההנגשה אליהן התחייסנו בתהליך ההנגשה של האתר:
באתר נוסף טקסט לכל תוכן שאינו טקסט, תגיות תיאור (Alt) לתמונות, אפשרות להשמיע מספרי  CAPTCHA (בדיקת אימות במילוי טפסים) , הוספנו תיאור מסייע לטפסים כדי להקל על מלאכת המילוי והשליחה שלהם, תוך זיהוי אוטומטי של שגיאות הקלדה והתראה ממוקדת אם חלה טעות, וידאנו כי סירטוני הוידאו שמוצגים באתר מתוארים על תכולתם וניתנים לעציר או לשליטה בקצב ובווליום, נתנו לכל עמוד באתר כותרת משמעותית המתארת את תכולתו, היצבנו ועיצבנו את דפי המוצרים כך שלא יהיו עמוסי מידע (בניגוד לדוגמא לעמודי התוכן - מאמרים, שאלות ותשובות, טיפים למגדלים/מאלפים וכד'), עידכנו את הקוד של האתר כך שיעמוד בדרישות W3C המכתיבה סטנדרטים עולמיים לתקינות קוד של אתרי אינטרנט, אנו מקפידים את קונטרסט-ניגודיות צבעים של הכתב והרקע, מאתרים ומעניקים משמעות לקישורים פנימיים באתר, שימוש באלמנטים עיצוביים להבדיל בין כפתורים וטפסים שונים, מתאפשרת באתר, גם בגלישת מובייל שליטה על הגלילה, אין באתר אלמנטים מהבהבים בקצב של יותר משלושה הבזקים בשנייה, יש באתר מכווני מיקום - קישורים לקטגוריות אב, או למותג, ניתן להשתמש ולהפעיל את הפונקציונליות של האתר על ידי מקלדת בלבד אם רוצים, עמודי האתר לא מתרעננים באופן אוטומטי בזמן הגלישה בהם ובכך לא נגרמים מצבי איבוד מידע של הגולש ויש שליטה על אלמנטים המתעדכנים אוטומטית.

אלו הן נקודות ההנגשה שטרם טופלו באתר:
           שפת האתר (עברית / iw / He) אינה מוזכרת בקוד האתר.

         
בכל דרישה או בעיית הנגשה, אנו לשירותכם -

          במספר הטלפון: 050-3434167
          בכתובת האימייל: info@best-wood.co.il          
          ובטופס: יצירת קשר