בסיסי עץ למיטת יחיד/זוגית, מיטות עץ לילדים ומזרנים - איכות גבוהה, מחיר נמוך

שופינג איי אל 2018 Vs. יום הרווקים הסינים - השוואה

במיוחד לקונים הישראלים שהולכים לאיבוד מדי שנה בין מבצעי חודשי סוף השנה (זה מתחיל בחג של גוגל 'שופינג IL', ממשיך ליום הרווקים הסינים של עליאקספרס, בלאק פריידי של חנויות הרחוב - לא רק הן כמובן - ממשיך לחגן של החנויות המקוונות סייבר מאנדי - לא רק הן כמובן ומסתיים רק לקראת סוף דצמבר במסגרת מבצעי סוף השנה, חג המולד וכד') ערכנו השוואה קצרה בין החגים הגדולים של הקניות.
 

יום הקניות הישראלי - שופינג IL 2018 בחסות גוגל

כאטשר ראו בגוגל את אוזלת ידם של אתרי המסחר הגדולים כמו הקטנים בישראל לפני כחצי עשור, החליטו לעשות מעשה שמתקשר עם ימי הקניות הוירטואלים העולמיים ולהקים את המותג 'שופינג IL'. במסגרת חג הקניות, גוגל מעודדת צרכנים להיחשף למבצעים מיוחדים ואתרי המסחר הישראלים בתמורה לחשיפה, מעניקים הנחות ענק. די להיכנס לאתרי ספקי מסכי הטלויזיה כמו סמסונג/HP בישראל בימים אלו ולראות את קצב המכירות שמציג מספרים גדולים משנת
מכירות שלמה. יתרונות החג:
# מבצעים בכל הרשתות הגדולות, אופליין ואונליין.
# זירת הנחות בחסות זאפ למוצרים מסויימים.
# שיפשוף מערכות לקראת ימי מבצעים נוספים במהלך השנה.

יום הרווקים הסינים - 11.11.18 בחסות אליאקספרס

יום הרווקים הסינים, התחיל כיום עידוד רווקים סינים (או בנוסחא מתמטית - 1, 1, 1, 1) והגיע לכדי יום חגיגות שהשם אינו מעיד דבר על מגוון ההנחות, המוצרים ועשרות אלפי הספקים המשתתפים במבצעים המיוחדים החלים מיד אחרי שופינג אי אל 2018. בחג הרווקים הסינים, כל אתר סיני וכן גם אתרים בינלאומיים ומקומיים (כמו שופרסל), מציעים הנחות ענק.

מיטות במבצע

מיטות עץ איכותית במבצע, אפשר למצוא אצלנו כל השנה. במיוחד לרגל החגים המיוחדים אנו מקלים ומורידים עלויות שילוח, מחירי בסיס ומזרנים אורטופדים. הזמינו או צרו איתנו קשר ותהנו מהמחיר הטוב ביותר אונליין.